
Brake Pad Dimensions:
| Manufacturer | AP Racing |
| Part Number | CP3215D42-APF403 |
| Pad Width | 132.27mm |
| Pad Height | 55.75mm |
| Radial Depth | 42.4mm |
| Thickness | mm |
| Compound | APF403 |
| Barcode |
Cross References:
| AP Racing | CP3215D42 |
| Ferodo Racing | FRP3018 |
| Performance Friction | 7768.XX.16 |
Compatiable Calipers:
| AP Racing |
|---|
Applications:
| Make | Model | Year |
|---|